HAKKIMIZDA
Müşteri memnuniyetini ilke edinen Rainsmart, müşterilerine tecrübeli ve profesyonel ekibiyle satış, proje, servis ve yedek parça konularında kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilikle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Rainsmart Su Arıtma Sistemleri üstün teknoloji ve kaliteli ürünleri ile sağlıklı, güvenilir ve lezzetli bir su içmenin tadına varacaksınız.

Sahip olduğumuz uluslararası sertifikalar ve belgeler (NSF, FDA, WATER QUALITY) ile ömür boyu sağlıklı bir su içeceğinizin garantisini vermektedir.

Rainsmart karlılığı değil, başarıyı hedefleyen bir marka olduğu için müşterilerine ürünlerini ekonomik olarak sunmaktadır.

Rainsmart evsel içme suyu sistemlerine 10 yıl garanti vermektedir. Hizmetini verdiği bütün ürünlerine profesyonel ekibi ve yaygın servis ağıyla hızlı, başarılı ve sonuç odaklı servis ve yedek parça desteği sağlamaktadır. Teknik servis faaliyet alanları içerisinde; montaj, arıza tespit ve müdahalesi, yerinde keşif, sistem bilgilendirmesi, periyodik bakım ve takip hizmetleri bulunmaktadır.

Rainsmart, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapısıyla ve yaratıcı çözümleriyle, müsterilerinin istek ve talepleri doğrutusunda yaşamlarına sağlık katan ürün ve hizmet sunmaktadır. Güncel yapısı ve AR-GE çalışmalarıyla güler yüzle sınırsız hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

ücretsiz su analiz
ÜCRETSİZ SU ANALİZ FORMU


Konu (*)


Mesajınız (*)


Ad Soyad (*)


E-Posta (*)


Güvenlik Resmi